Orientační běh

Ve čtvrtek 10. 10. 2024 se v okolí naší školy konal 2. závod letošního ročníku Olympiády zlínských škol v orientačním běhu.

Z naší školy se závodu účastnilo 35 žáků. Všichni se snažili podat v rámci svých možností co nejlepší výkon a několika z nich se dokonce podařilo vybojovat medailové pozice.

Ve své kategorii podala vynikající výkon Nella Mikulíková z 5.A, která závod vyhrála a získala cenné zlato za 1. místo.

Jindřiška Mokrošová z 5.B se umístila na 3. pozici a získala tak bronzovou medaili.

Je potřeba vyzdvihnout také výborný výkon Simony Procházkové z 5.A, která doběhla na 6. místě. Stejné umístění získali také chlapci ze 4.A Patrik Jurek, Daniel Rozum a Vojtěch Sladký.

Gratulujeme vítězům a děkujeme všem dětem za jejich účast a vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Zuzana Vranková, Mgr. Marta Odehnalová

6drg4ue8kfl