Technikiáda

Vážení rodiče.

Žáci naší školy mají možnost se zapojit do dovednostní hry spojené se zapisováním získaných dovedností do svého elektronického portfolia dovedností. Nyní mají 2 kraje (Liberecký a Zlínský) s podporou pana hejtmana možnost se účastnit i krajského kola soutěže v rámci prázdninových měsíců.

Soutěž Technikiáda – Zlínský kraj

Vyhlašovatel soutěže: W&Art, z.s., Na poříčí 1041/12, 110 00 Praha 1, IČ: 227 60 997, www.technikiada.cz

Soutěž se koná pod záštitou Ing. Radima Holiše, hejtmana Zlínského kraje. Projekt je realizován za podpory Zlínského kraje.

Termín soutěže Technikiáda – Zlínský kraj: 1. 6. 2024 – 31. 8. 2024, hlavní aktivity budou probíhat v průběhu prázdnin. Vyhlášení a ocenění nejaktivnější účastníků: 9/2024 (termín bude upřesněn)

Podrobnosti k soutěži a dále aktivity, do kterých se budou moci žáci zapojit ve Zlínském kraji najdou žáci a jejich rodiče na těchto webových stránkách pro Zlínský kraj, kde budou postupně přibývat nové aktivity a výzvy pro žáky:

Nejaktivnější žáci a školy budou oceněny v rámci Zlínského kraje, ale všichni žáci budou odměněny za aktivity herními body TECHcoiny, které mohou směnit za zajímavé ceny v našem krámku na webových stránkách www.technikiada.cz .

Důležité je provést REGISTRACI. Vše se načítá k účtu žáka. Jak registraci provést je v přiloženém letáčku.