Třída na ZŠ Zlín Dřevnicka 1790
Základní škola Zlín, Dřevnická 1790, 760 01 Zlín | tel.: 577 210 204 | Kontakt››
 
 

Rychlé odkazy: 1. místo v JUDU - Dana Popeláková | 2. místo v JUDU - Richard Kadlčák | Mistroství České republiky a Mistroství světa ve sportovním aerobiku FISAF  | FISAF Internetional European Fitness Championships 2018 Karlovy Vyry, Czech Republic | Turnaj školních družin v malé kopané | Natálie Holubová - 1. místo v 3-boji | Natálie Holubová - 1. místo - závod dvojic | Natálie Holubová - 1. místo v atlet. 3-boji | Kvalifikační kolo MČR - 3. místo | Úspěchy Zuzky Němcové a Aleny Březinové na Belgickém šampionátu | 1. místo - Semifinále MIA Dance FESTIVAL Zvolen - Martina Čapková | Natálie Holubová - Krajský přebor přípravek | Jan Suchánek - 1. místo Mistrovství mládeže Valašska | Zuzka Němcová - Mistryně světa 2017 | Alena Březinová a Zuzka Němcová - Mistryně České republiky 2017 v aerobiku | FISAF International European Fitness & HIP HOP UNITE Championships 2017 | International Championships in Sports Aerobic Krakow 2017 - Polsko | Aerobic a Fitness Championships 2017 Swiss Open v městě Plaffikon ve Švýcarsku | Mistrovství světa FISAF International ve sportovním aerobiku ve Vídni | Mistrovství světa v karate - 3. místo | Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku v Praze | Sólový zpěv | Natálie Němcová | Anna Lebedová | Vojtěch Ševčík, 3. A | Závody v plavání | Florbal Cup | Mistrovství republiky - stříbrná medaile pro Zuzanku Němcovou | Mistrovství ČR v karate | MISTROVSTVÍ EVROPY V KARATE | Soutěž v aerobiku v kategorii 4.-6. třída | Zlínská olympiáda škol - 2. kolo | Zlínská olympiáda škol - 1. kolo | Zlínská olympiáda škol - 1. kolo | Radost tvořit "Moje horolezecká cesta Píďalka" | Výtvarná soutěž "Okno do světa" | Sólový zpěv - kategorie 7 - 8 let | Rybářská soutěž - Můj rybářský úlovek 2014 | Závody v plavání Zlínský sandál 2017

1. místo v JUDU - Dana Popeláková

2. místo v JUDU - Richard Kadlčák

Mistroství České republiky a Mistroství světa ve sportovním aerobiku FISAF

Oznamujeme Vám, že žákyně Zuzka Němcová ze 7.A a Alena Březinová ze 6.A, se ve dnech 5.-7.10.2018 zúčastnily Mistrovství České republiky FISAF ve sportovním aerobiku a fitness týmech.

Zuzka s Alenkou, společně s Veronikou Novákovou, vybojovaly v triu 11-13 let stříbrnou medaili a staly se tak ve své kategorii I.vicemistryně České republiky pro rok 2018.

Zuzka i Alenka závodily také v kategorii ženy 11-13 let, Alenka získala 9.místo a Zuzka 6.místo z 22 závodnic.

 

Dále se zúčastnily Mistrovství světa FISAF ve sportovním aerobiku a fitness týmech v holandském Leidenu ve dnech 16. - 19.10.2018.

Zuzka s Alenkou a společně s Veronikou Novákovou vybojovaly v triu 11-13 let bronzovou medaili a staly se tak ve své kategorii II. vicemistryně světa pro rok 2018!

Zuzka s Alenkou trénují v klubu MV Team Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a svými letošními skvělými výkony reprezentují Českou republiku a město Zlín.

Jejich trenérkou je Mgr.Monika Váňová

FISAF Internetional European Fitness Championships 2018 Karlovy Vyry, Czech Republic

Velkou gratulaci si zaslouží Zuzka Němcová ze 6.A a Alena Březinová z 5.A, které byly nominovány na FISAF International European Fitness Championships 2018, které proběhlo 23.-27. května 2018 v Karlových Varech.

Zuzka s Alenkou, společně s Veronikou Novákovou, vybojovaly v triu 11-13 let bronzovou medaili a staly se tak ve své kategorii II.vicemistryně Evropy pro rok 2018.

Zuzka s Alenkou trénují v klubu MV Team Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a svými letošními skvělými výkony reprezentují Českou republiku a město Zlín.

Velké poděkování si také zaslouží trenérka Mgr. Monika Váňová!

Turnaj školních družin v malé kopané

Natálie Holubová - 1. místo v 3-boji

Natálie Holubová - 1. místo - závod dvojic

Natálie Holubová - 1. místo v atlet. 3-boji

Kvalifikační kolo MČR - 3. místo

Gratulujeme Zoe Chovancové a Šarlotě Chovancové za krásné umístění na 3. místě Kvalifikačního kola MČR v Prostějově.

 

 

Úspěchy Zuzky Němcové a Aleny Březinové na Belgickém šampionátu

1. místo - Semifinále MIA Dance FESTIVAL Zvolen - Martina Čapková

Natálie Holubová - Krajský přebor přípravek

 

 

Jan Suchánek - 1. místo Mistrovství mládeže Valašska

Zuzka Němcová - Mistryně světa 2017

S obrovskou pýchou Vám sdělujeme, že žákyně Zuzka Němcová 6. A, která se ve dnech 17-21.10.2017 zúčastnila mistrovství světa ve sportovním aerobiku v holandském Leidenu, se stala Mistryní světa 2017.

Téměř ihned po zisku titulu mistryně ČR odjela Zuzka na mistrovství světa ve sportovním aerobiku do Holandska.

V kategorii kadetů (11-13 let) smíšených párů startovala Zuzka Němcová, současná mistryně ČR a Evropy 2017, spolu se svým partnerem Jáchymem Hanákem. Tento letos neporažený pár opět nezklamal, vyhrál a z Leidenu si odváží titul mistrů světa 2017. Zuzka a Jáchym svým famózním výkonem úspěšně ukončili svoji spanilou zlatou jízdu českým, evropským a světovým aerobikem.

Zuzka trénuje v klubu MV TEAM Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, což je momentálně druhý nejlepší klub v ČR pro tuto sezónu a svými letošními skvělými výkony vzorně reprezentuje Českou republiku a město Zlín.

Mgr. Monika Váňová
MV Team Univerzity Tomáše Bati

Alena Březinová a Zuzka Němcová - Mistryně České republiky 2017 v aerobiku

Rádi se s Vámi podělíme o úspěch žákyň Alenky Březinové 5. B a Zuzanky Němcové 6. A, které se ve dnech 06-08.10.2017 zúčastnily Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku v Plzni.

Alenka Březinová si úžasným výkonem v kategorii 8-10 let odvezla hned 2 zlaté medaile a stala se tak dvojnásobnou Mistryní České republiky 2017. První medaili získala v kategorii jednotlivců žen 8-10 let, druhou spolu se svými kamarádkami Luckou a Gabčou Veselými v kategorii trií 8-10 let. Alenka tak úspěšně zakončila svoji hvězdnou sezónu, kdy si ze všech závodů jednotlivců odvezla vždy zlatou medaili.

Zuzanka Němcová si odváží z MČR rovněž 2 medaile. V kategorii 11-13 let smíšených párů spolu se svým partnerem Jáchymem Hanákem vybojovala titul Mistryně České republiky 2017 a v kategorii 8-10 let fitness (7členný tým) získala 3. místo a domů si přivezla se zlatem i bronz a titul II. Vicemistryně ČR 2017. Zuzka na MČR soutěžila ještě v jedné kategorii, a to v kat. 11-13 let tria, kde se svými kamarádkami probojovala do finále a v něm dívky obsadily krásné 5. místo v konkurenci 13 trií. Ziskem zlaté medaile na MČR Zuzka potvrdila nominaci na Mistrovství světa ve sportovním aerobiku v Holandsku v kategorii smíšených párů kadet 11-13 let.

Alenka i Zuzanka trénují v klubu MV TEAM Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a svými letošními skvělými výkony vzorně reprezentují Českou republiku a město Zlín. 

Mgr. Monika Váňová
MV Team Univerzity Tomáše Bati

FISAF International European Fitness & HIP HOP UNITE Championships 2017

S radostí vám sdělujeme, že žákyně naší školy Zuzana Němcová byla nominován na FISAF International European Fitness & HIP HOP UNITE Championships 2017, které proběhlo 23.-27. května v Karlových Varech.

Zuzka se spolu s Jáchymem Hanákem stali mistry Evropy v kategorii smíšených párů. Zuzana Němcová s Jáchymem Hanákem skvělým výkonem odváží zlatou medaili a stali se tak mistry Evropy v kategorii 11-13 let smíšených párů.

Zuzka trénuje v klubu MV Team Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně pod vedením trenérky Mgr. Moniky Váňové a svými letošními skvělými výkony reprezentuje Českou republiku a město Luhačovice.

International Championships in Sports Aerobic Krakow 2017 - Polsko

S obrovskou pýchou a radostí sdělujeme, že žákyně naší školy Alena Březinová a Zuzana Němcová se zúčastnily 7.5.2017- International Championships in Sports Aerobic Krakow 2017 v Polsku.

Zuzana Němcová si v kategorii 11-13 let singl odváží zlatou medaili, spolu s Jáchymem Hanákem za svůj finálový výkon získala druhou zlatou medaili.

Alena Březinová v kategorii 8-10 let vybovala také zlatou medaili.

Alenka a Zuzka trénuje v klubu MV TEAM Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně pod vedením trenérky Mgr. Moniky Váňové a svými letošními skvělými výkony vzorně reprezentuje Českou republiku a město Zlín.

Gratulujeme Alence a Zuzce a také skvělé trenérce Mgr. Monice Váňové!!!

Fotografie můžete zhlédnout  - zde.

Aerobic a Fitness Championships 2017 Swiss Open v městě Plaffikon ve Švýcarsku

S obrovskou pýchou a radostí vám sdělujeme, že žákyně školy Alena Březinová a Zuzana Němcová se zúčastnily ve dnech 8.4 - 9.4. Aerobic a Fitness Championships 2017 Swiss Open v městě Pfaffikon ve Švýcarsku.

Zuzana Němcová spolu s Jáchymem Hanákem za svůj strhující finálový výkon získala zlatou medaili.

Alena Březinová v kategorii 8-10 let vybovala také zlatou medaili.

Alenka a Zuzka trénuje v klubu MV TEAM Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně pod vedením trenérky Mgr. Moniky Váňové a svými letošními skvělými výkony vzorně reprezentuje Českou republiku a město Zlín.

Na fotografie se můžete podívat ve fotogalerii - zde.

Mistrovství světa FISAF International ve sportovním aerobiku ve Vídni

Žákyně 5.A Zuzka Němcová se zúčastnila ve dnech 18.10-22.10 Mistrovství světa FISAF International ve sportovním aerobiku ve Vídni a dovezla si bronzovou medaili. Ve Vídni na světovém šampionátu Zuzka startovala ve věkové kategorii kadetů (11-13 let) tria.

Zuzka Němcová spolu se svým tříčlenný týmem (Zuzka Němcová, Erika Ševců a Vanda Šimková) získala skvělým a sympatickým výkonem krásnou bronzovou medaili a je II. Vicemistryně světa pro rok 2016.

Zuzka Němcová reprezentovala Českou republiku poprvé jako nejmladší člen výpravy a skvěle doplnila sehranou dvojici Eriky a Vandy, která spolu závodí již několik let.

Zuzka trénuje v klubu MV TEAM Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně pod vedením trenérky Mgr. Moniky Váňové a svými letošními skvělými výkony vzorně reprezentuje Českou republiku a město Zlín.

Mistrovství světa v karate - 3. místo

Blahopřejem Kristýnce Vaculíkové z 8. A za krásné 3. místo!

Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku v Praze

Velká gratulace patří Alence Březinové a Zuzce Němcové!

Alenka Březinová a Zuzka Němcová se zúčastnily ve dnech od 30.9.2016 do 2.10.2016 Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku v Praze, které bylo zároveň kontrolním závodem před Mistrovstvím světa ve Vídni a Alenka zde získala hned dvě cenné medaile - stříbrnou a bronzovou, Zuzka potvrdila finálovou účastí nominaci na Mistrovství světa.

V Praze na MČR Alenka startovala v nejmladší věkové kategorii 8-10 let jednotlivci ženy a v triu - tříčlenném týmu, Zuzka startovala ve věkové kategorii 11-13 let let v triu-tříčlenném týmu jako nejmladší závodník kategorie.

Alenka Březinová je vicemistryní České republiky spolu se svým týmem a v individuální kategorii žen je druhou vicemistryní ČR.

Zuzka Němcová se svým týmem probojovala do finále, kde obsadily krásné 5. místo.
Alenka na MČR ve sportovním aerobiku tak zúročila celoroční přípravu a potvrdila svoji dlouhodobou výbornou výkonnost.
Zuzka, která startovala ve starší věkové kategorii, prokázala nesmírnou bojovnost a odvahu, sestavu se s novým týmem naučila za pouhý měsíc a předvedla na MČR perfektní výkon.

Sólový zpěv

Karolína Dyjáková - 5. A

Natálie NěmcováBabytenis - Brno 2016, 1. místo

Anna LebedováPřebor PK Zlín, plavání, únor 2016

Vojtěch Ševčík, 3. ATurnaj ve fotbale

Závody v plaváníAlena Pastorčáková, 5. A

Florbal Cup

Mistrovství republiky - stříbrná medaile pro Zuzanku Němcovou

Gratulujeme Zuzance Němcové ze 4. A, která získala stříbrnou medaili na Mistrovství republiky ve dnech 24. - 25. 10. 2015. Zuzanka je členkou tria sportovního aerobiku, které v Aerobik klub Zlín připravuje trenérka Mgr. Monika Váňová.

Mistrovství ČR v karateKristýna Vaculíková, 1. místo

MISTROVSTVÍ EVROPY V KARATEKristýnka Vaculíková, 3. místo

Soutěž v aerobiku v kategorii 4.-6. třída

Nikola Svozilová - 4.B

Zlínská olympiáda škol - 2. kolo

Zlínská olympiáda škol - 1. kolo

Martina Hrbáčková - 6.A

Zlínská olympiáda škol - 1. kolo

Radost tvořit "Moje horolezecká cesta Píďalka"

Iva Karásková - 3. A

Výtvarná soutěž "Okno do světa"

Kristýna Vaculíková - 5.A

Sólový zpěv - kategorie 7 - 8 let

Karolína Dyjáková - třída 3. A

Rybářská soutěž - Můj rybářský úlovek 2014

Šimon Chovanec - třída 3. A

Závody v plavání Zlínský sandál 2017Úspěchy naší žákyně

Makétka Sklenářová z 2.A se zúčastnila plaveckých závodů Zlínský sandál, které každoročně pořádá Zlínský plavecký klub. V závodech 25m znak a 25m prsa se ve své kategorii umístila na 2. místě a získala krásnou stříbrnou medaili. Blahopřejeme!

Mgr. Dana Soukalová