Rychlé odkazy: Soutěž v SUDOKU | Krajská soutěž v sudoku | Soutěž v recitaci | Soutěž v recitaci | Okrsková soutěž v recitaci

Soutěž v SUDOKUŠkolní kolo v sudoku

Dostat 9 číslic nebo obrázků do správných políček za nejkratší čas, je "oříšek", se kterým se poprali naši nejlepší řešitelé sudoku. Soutěže se zúčastnilo celkem 14 žáků 2.- 6. ročníku.

Výsledky:

Kategorie A:

1. místo Viktorie Nowaková III.A

2. místo Katarína Kvasničková II.A

Kategorie B:

1. místo Makéta Shejbalová IV.A

2. místo Anuujin Uugantsetseg IV.A

3. místo Anna Čaloudová IV.B a Valérie Hustá IV.B

Kategorie C:

1. místo Iva Šimíčková VI.B

2. místo Barbora Gazdová VI.A

Krajská soutěž v sudoku

Ve čtvrtek 7. dubna proběhla krajská soutěž v sudoku v Uherském Hradišti. Žáci soutěžili ve dvou kategoriích - mladší žáci 2.-3. ročník a starší žáci 4.-5. ročník. Naši školu reprezentovala Katarína Kvasničková II.A, Viktorka Nowaková III.A, Annuijin Ugantsetseg IV.A a Markéta Shejbalová IV.A. Ve velmi těžké konkurenci se naše děvčata neztratila a Markéta Shejbalová získala 3. místo. Všem holkám patří velká pochvala a věřím, že se budou v sudoku dál zdokonalovat.

Soutěž v recitaciŠkolní kolo

Mgr. Emílie Matoušková

Soutěž v recitaciOkrskové kolo

Fotografie ze soutěže zhlédnete zde.

Mgr. Emílie Matoušková

Okrsková soutěž v recitaci1. - 5. ročník

Ve čtvrtek 1. března 2018 se konalo na naší škole okrskové kolo v recitační soutěži. Zúčastnilo se celkem 23 žáků z 5 základních škol: ZŠ Dřevnická, ZŠ Kvítková, ZŠ Slovenská, ZŠ Štefánikova, ZŠ Emila Zátopka. Žáci naší školy byli velmi úspěšní:

V kategorii 2. a 3. tříd se Šarlota Chovancová z 3. A umístila na 2. místě a postupuje do okresního kola v Napajedlích. Hugo Přílučík z 3. B se umístil na 3. místě.

V kategorii 4. a 5. tříd se Barbora Koplová z 5. B umístila na 2. místě a postupuje do okresního kola v Napajedlích.

Naši školu také reprezentovali žáci Renata Bartáková z 2. A a Vendula Kovářová z 5. A. I když se na předních místech neumístili, zaslouží si také velkou pochvalu.
Všem zúčastněným děkujeme za krásný přednes. Výhercům blahopřejeme a přejeme jim hodně úspěchů v okresním kole.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.
Mgr. Tamara Radoberská