Rychlé odkazy: Soutěž v SUDOKU | Krajská soutěž v sudoku | Soutěž v recitaci | Soutěž v recitaci

Soutěž v SUDOKUŠkolní kolo v sudoku

Dostat 9 číslic nebo obrázků do správných políček za nejkratší čas, je "oříšek", se kterým se poprali naši nejlepší řešitelé sudoku. Soutěže se zúčastnilo celkem 14 žáků 2.- 6. ročníku.

Výsledky:

Kategorie A:

1. místo Viktorie Nowaková III.A

2. místo Katarína Kvasničková II.A

Kategorie B:

1. místo Makéta Shejbalová IV.A

2. místo Anuujin Uugantsetseg IV.A

3. místo Anna Čaloudová IV.B a Valérie Hustá IV.B

Kategorie C:

1. místo Iva Šimíčková VI.B

2. místo Barbora Gazdová VI.A

Krajská soutěž v sudoku

Ve čtvrtek 7. dubna proběhla krajská soutěž v sudoku v Uherském Hradišti. Žáci soutěžili ve dvou kategoriích - mladší žáci 2.-3. ročník a starší žáci 4.-5. ročník. Naši školu reprezentovala Katarína Kvasničková II.A, Viktorka Nowaková III.A, Annuijin Ugantsetseg IV.A a Markéta Shejbalová IV.A. Ve velmi těžké konkurenci se naše děvčata neztratila a Markéta Shejbalová získala 3. místo. Všem holkám patří velká pochvala a věřím, že se budou v sudoku dál zdokonalovat.

Soutěž v recitaciŠkolní kolo

Mgr. Emílie Matoušková

Soutěž v recitaciOkrskové kolo

Fotografie ze soutěže zhlédnete zde.

Mgr. Emílie Matoušková