- INFORMACE ŠJ

NaNanN NaNašeInformacei

1/  Od 14.10. 2020 školní jídelna nevaří pro cizí strávníky a nevyváží obědy - dietní stravování na ZŠ Komenského Zlín.

2/   Od 14.10. 2020 je umožněno žákům na distanční výuce stravovat se ve školní jídelně. Žáky, kteří využijí této služby, vyzvedne PŘESNĚ v 11.30 hodin před školou pověřený pracovník a odvede je do školní jídelny. Je třeba mít s sebou přezůvky a roušku. Před vstupem do jídelny si každý strávník řádně umyje ruce a použije připravenou dezinfekci. Pověřený pracovník školy, s nasazenou rouškou a ochranných rukavicích, vykonávající dozor ve školní jídelně, podá každému strávníkovi podnos i příbor.

3/  V případě zájmu stravování při distanční výuce je nutné si obědy znovu objednat předem, nejpozději však do 8.00h daného dne, kdy bude strava poskytnuta.

!!! V TÝDNU 26.10. - 30.10. školní jídelna NEVAŘÍ !!!

ZMĚNA VÝDEJNÍ DOBY ŠKOLNÍ JÍDELNY od  14.10. 2020     11.30h - 12.30h

ZMĚNA VÝŠE STRAVNÉHO

Z důvodu navýšení cen surovin se s platností od 1.9.2019 se navyšuje stravné o 2,-kč za 1 oběd u všech věkových kategoríí.

INKASNÍ PŘÍKAZY ZA MĚSÍC PROSINEC

Vždy v průběhu svátků vánočních a nového roku, kdy je více dnů volna a všichni čerpají dovolenou, jsou platby opožděny. Strávníci si mohou dorazit oběd ráno do 8h, pokud budou mít dostatek finančních prostředků na stravovacím účtu. Jinak lze vložit i finanční prostředky v hotovosti na pokladně, tímto vznikne přeplatek financí na leden po zapřipsání inkasní platby za prosinec a v únoru bude pak inkasní platba nižší.
Snažíme se vždy, aby si všichni mohli obědy dorazit aspoň na pondělí a zbytek týdne, pokud příjdou inkasní platby později, i během dalších dnů. Opět záleží na provedení bankovních operací a dodání informace o provedených platbách do školní jídelny.